LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Groups
ru: Группы

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: External Id
ru: Внешний Id

en: Changed
ru: Изменение

en: Percentage
ru: Процент

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: REST export
ru: REST экспорт

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
