LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Groups
se: Joavkkut

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
