LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Groups
sv: Grupper

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Percentage
sv: Procent

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
