LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Groups
it: Gruppi

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: Percentage
it: Percentuale

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: REST export
it: Esportazione REST
