LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Groups
af: Groepe

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
