LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Groups
be: Групы

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
