LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Groups
ca: Grups

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: REST export
ca: Exportació REST
