LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Groups
da: Grupper

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Percentage
da: Procent

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: REST export
da: REST eksport
