LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
