LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Groups
eo: Grupoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
