LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Groups
eu: Multzoak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
