LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina
