LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Groups
fr: Groupes

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Sort by
fr: Trier par

en: Changed
fr: Modifié

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: REST export
fr: Export REST

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
