LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Groups
gl: Grupos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
