LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
