LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Groups
he: קבוצות

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
