LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Groups
hi: समूह

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
