LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Groups
hr: Grupe

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
