LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Groups
hu: Csoportok

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Percentage
hu: Százalék

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
