LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Groups
ja: グループ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: REST export
ja: REST エクスポート

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
