LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
