LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Groups
kk: Группалар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет
