LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Groups
lv: Grupas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
