LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас
