LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Groups
mr: समुह

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
