LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
