LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Groups
pl: Grupy

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Percentage
pl: Procenty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: REST export
pl: Eksport REST
