LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Groups
ro: Grupuri

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Client Id
ro: ID Client

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: REST export
ro: Export REST
