LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Groups
si: සමූහ

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
