LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Groups
sk: Skupiny

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Percentage
sk: Percent

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
