LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Groups
sl: Skupine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran
