LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe
