LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
