LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
