LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
