LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
