LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Groups
tr: Gruplar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: REST export
tr: REST dışa aktarma
