LearnerActivities (1.0.1-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Groups
uk: Групи

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: REST export
uk: REST-експорт

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
