Leave Confirm (1.1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: About
be: Аб
