Leave Confirm (1.1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран
