Leave Confirm (1.1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: About
ca: Detalls
