Leave Confirm (1.1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: About
el: Περί
