Leave Confirm (1.1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Form ID
id: ID formulir

en: About
id: Tentang
