Leave Confirm (1.1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Form ID
lt: Formos ID

en: About
lt: Apie
