Leave Confirm (1.1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: About
my: အကြောင်း
