Leave Confirm (1.1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: About
sq: Informacione
