Leave Confirm (1.1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Form ID
it: ID del form

en: About
it: Informazioni
