Leave Confirm (1.1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: About
km: អំពី
