Leave Confirm (1.1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: About
nl: Over
