Leave Confirm (1.1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: About
sl: O modulu
